Biały kinkiet zewnętrzny VIOKEF SOTRIS 4038401 Biały kinkiet zewnętrzny VIOKEF SOTRIS 4038401
Producent: VIOKEF
Cena: 94,00 zł 163,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
 Biały kinkiet zewnętrzny VIOKEF SOTRIS 4038501 Biały kinkiet zewnętrzny VIOKEF SOTRIS 4038501
Producent: VIOKEF
Cena: 89,00 zł 131,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
 Brązowy kinkiet zewnętrzny VIOKEF SOTRIS 4038502 Brązowy kinkiet zewnętrzny VIOKEF SOTRIS 4038502
Producent: VIOKEF
Cena: 89,00 zł 131,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
 Szary kinkiet zewnętrzny VIOKEF PAROS 4053700 Szary kinkiet zewnętrzny VIOKEF PAROS 4053700
Producent: VIOKEF
Cena: 119,00 zł 187,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
 Szary kinkiet zewnętrzny VIOKEF SOTRIS 4038400 Szary kinkiet zewnętrzny VIOKEF SOTRIS 4038400
Producent: VIOKEF
Cena: 97,00 zł 163,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Lampy zewnętrzne przydają się, by w ogrodzie i na zewnątrz domu w ogóle trzeba stworzyć ciekawy klimat. Dobrze jest zatem zadbać o profesjonalne oświetlenie. Wybierając oświetlenie na zewnątrz, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim funkcje, jakie dana lampa ma pełnić. Zadbaj o to, aby zaplanować rodzaj oraz rozmieszczenie lamp, które wybierzesz. Dzięki temu łatwiej będzie określić, jaki będzie efekt końcowy.

Kinkiety zewnętrzne

Jednym z rodzajów oświetlenia na zewnątrz są kinkiety. Kinkiety zewnętrzne są potrzebne tak samo jak i wewnątrz, pełnią tylko nieco inna funkcje. Kinkiety zewnętrzne dają delikatne światło i można je wykorzystać w różnych miejscach. Najbardziej rzucającym się w oczy obrazem są dwa kinkiety umieszczone po obu stronach drzwi wejściowych. Niemocne światło, które z nich pada, jest wystarczające, by oświetlić wejście do domu. Światło w tym miejscu jest bardzo potrzebne, a kinkiety spełniają tę funkcję fantastycznie. W naszym sklepie znajdziesz sporo rodzajów kinkietów zewnętrznych: te bardziej klasyczne, i te nowoczesne.

Lampy sufitowe zewnętrzne

Jeśli wejście do domu stanowi pewnego rodzaju osobne pomieszczenie, otoczone ściankami, przyda się tam światło w formie lampy sufitowej. Ważne, żeby dawała ona na tyle mocne światło, by dało się bez przeszkód dostać do domu. Lampy sufitowe zewnętrzne ułatwią Ci różne czynności, które wieczorem musisz przeprowadzić przed drzwiami domu. Oferujemy najbardziej popularne rozwiązania, czyli lampy sufitowe okrągłe i kwadratowe.

Lampy najazdowe i lampy ogrodowe stojące

Lampy najazdowe montowane są bezpośrednio w gruncie i podświetlają „od spodu”. Można na nie bez problemu najechać samochodem i nie zniszczą się, ponieważ są w zasadzie ukryte w ziemi. Są stosowane przede wszystkim w ogrodach, dając świetny klimat i podkreślając świetną aranżację, jaką zaplanujesz w swoim ogrodzie.

Nasze lampy najazdowe wytrzymują nacisk do 2 ton dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiałów. U nas dostępne wersje okrągłe i kwadratowe.

Lampy ogrodowe stojące to kolejny sposób na ozdobienie swojego ogrodu, a jednocześnie zapewnienie sobie w nim trochę światła. W naszej ofercie znajdują się m.in. popularne słupki ogrodowe, które nadają się do stawiania w trawniku, pomiędzy rabatami kwiatowymi. Możliwe jest stosowanie w nich ledowego źródła światła, co wpływa na długotrwałość i brak potrzeby wymieniania żarówek.

Lampy kierunkowe i reflektory

Lampy kierunkowe i reflektory przydają się na przykład do prac remontowo-budowlanych na zewnątrz domu. Mogą się również przydać w garażach czy warsztatach lub w innych obiektach, które potrzebują mocnego światła.

Lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu

Lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu są znane i popularne wśród klientów. Oszczędne. Zaczynają się świecić wtedy, gdy wyczuwają ruch. To znaczy, kiedy wracasz do domu i znajdujesz się w sferze, którą obejmuje lampa, ona się zaświeci, oświetlając Ci drogę do domu. Taki rodzaj lampy przydaje się wtedy, gdy nie spodziewasz się gości. Zapalająca się lampa – o ile wcześniej to wychwycisz – da Ci znać, że którąś zaraz zapuka do drzwi. Będziesz miał jeszcze tę minutę, żeby na szybko się przygotować. Poza tym Twoi goście też bez problemu znajdą wejście do domu i nie pominą żadnego schodka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl