Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Lampa do biura to element niezbędny do pracy. Dzięki właściwemu oświetleniu biura Twoja praca będzie bardziej efektywna, a Ty nie będziesz zbytnio zmęczony.

Lampa do biura – kwestia oświetlenia

Od zawsze w szkole się powtarza, że najważniejsze do nauki jest właściwe oświetlenie. Oczywiście nie należy pomijać innych istotnych rzeczy, np. ergonomicznego fotela, jednak oświetlenie gra bardzo ważną rolę.

Tę zasadę powinniśmy przenieść do dorosłego życia, kiedy przychodzi nam pracować w biurze. W sezonie zimowym oświetlenie jest szczególnie istotne, ponieważ szybciej robi się ciemno. Lampa do biura powinna zatem sprawiać, że pracownikom będzie się dobrze siedziało przy biurku. Lampy do biura pozwalają zadbać o wzrok pracowników – dobrze oświetlone biurko nie wymaga zbytniego wytężania wzroku, a przez to dużo łatwiej się pracuje. Oświetlenie do biura może być strefowe lub pojedyncze dla całego pomieszczenia. Zdecyduj, jak pracownikom będzie wygodniej – pamiętaj, że to, jakie oświetlenie do biura wybierzesz, będzie miało przełożenie na to, jaką efektywność osiągną pracownicy.

Oświetlenie do biura a zasady BHP

Wybierając oświetlenie biura, weź po uwagę zasady BHP. Istnieją specjalne zasady dotyczące tego, jak powinno być oświetlone biurko, aby praca odbywała się w odpowiednich warunkach. Otóż na blat biurka powinien padać strumień światła o natężeniu w granicach 500lx. Należy pamiętać, że źle oświetlone biurko bardzo źle wpływa na jakość pracy pracownika. Może powodować jego złe samopoczucie, a przez to przekładać się na efekty jego zadań. Z kolei dobrze oświetlone biurko sprawia, że pracuje się łatwiej i szybciej.

Lampy do biura w domu

Równie istotną kwestią co oświetlenie biura, jest lampa do gabinetu w domu. Jeśli pracujesz zdalnie, światło tak samo wpływa na efekty Twojej pracy. Dlatego właśnie zadbaj o to, co najważniejsze. Niech Twoja lampa do gabinetu dokładnie oświetla Twoje biurko i wszystkie miejsca w pokoju, które są Ci niezbędne do pracy. Lampa sufitowa do biura nie musi być jedyną opcją. Bardzo popularne są ostatnio energooszczędne lampy w formie paneli led, które pozwalają oszczędzić, a jednocześnie dają bardzo dobre światło. Światło ledowe zyskało przez ostatnie lata sporą popularność ze względu na swoja trwałość i długą żywotność. Poza tym światło jest bardzo wydajne i zdrowe, dlatego zyskało tak wielu wielbicieli wśród współczesnych klientów. Nie musisz zmieniać żarówki co dwa miesiące. Wystarczy, że zakupisz dobrej jakości żarówki ledowe.

Lampa wisząca do biura jest z kolei bardzo dekoracyjna. Możesz ją ustawić na dowolnej wysokości, dlatego lepiej oświetli Twoje biurko. Lampy wiszące do biura są dostępne w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu znajdziesz odpowiedni produkt dopasowany do aranżacji Twojego domowego biura.

Jeśli pomieszczenie, w którym stworzyłeś gabinet, jest sporej wielkości, pamiętaj o tym, że jedna lampa może nie wystarczyć. Być może przyda się jeszcze lampa ścienna lub lampa stojąca do biura. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ taki rodzaj lampy można przenosić w dowolne miejsce – dokładnie tam, gdzie w danym momencie jest potrzebne źródło światła. Dodatkowo to również element aranżacyjny i dekoracyjny w pomieszczeniu biurowym. Przygotowana przez nas oferta zawiera przeróżne rodzaje lamp, dzięki którym możesz odmienić swoją pracę w gabinecie domowym, jak i w miejscu pracy poza domem. Pamiętaj, aby zadbać o swój wzrok poprzez wybór odpowiedniego oświetlenia do biura. Inwestycja w lampy to również inwestycja w zdrowie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl